PB-214-17.JPG

O NÁS

KRÁTKÝ POHLED DO ZÁKULISÍ PALA

Když jsme vstupovali do projektu PALO VERDE v lednu 2020, netušili jsme, jak moc nás práce v gastru pohltí a nadchne. Bistro začínalo jako kavárna s omezenou nabídkou dezertů a kávy. Covid nás ovšem donutil se ve velmi krátkém časovém horizontu posunout dál. Spojili jsme síly a utvořili tak první nabídku domácí plněné pasty, vyráběli jsme domácí croissanty nebo pekli dorty a koláče. Díky ohlasu lidí a jejich podpoře jsme byli schopni pokračovat v naší cestě za veganským podnikem i po znovuotevření restaurací. Naším hlavním cílem a motivací po celou dobu je ukázovat rozmanitost rostlinné stravy a nabízet kvalitní jídla, která zachutnají všem lidem bez ohledu na to, zda tuto stravu cíleně vyhledávají, či nikoli. Věříme, že rostlinná strava je správným krokem pro naše zdraví, planetu i duši.

Tým Palo Verde

 

DALŠÍ PROJEKTY

 

MOMENT BISTRO

Zrekonstruovali jsme pro vás prostory Moment bistra na Slezské 62, které jsme nově převzali do svých rukou. Můžete přijít na tradiční česká jídla, koláče, buchty, kremeš nebo točené pivo! 

PB-214-25_edited.png

VEGAN HOTEL SALVATOR VERDE

Jelikož jsou prostory Palo Verde propojeny s hotelem, rozhodli jsme se po vzájemné domluvě najít cestu, jak otevřít první veganský hotel v Praze. Nezapomínáme tak ani na veganskou kosmetiku a udržitelnější čisticí prostředky.

821PB_27.jpg

SHARE SWEET BAR A YOGA STUDIO

SHARE je výsledkem cukrářských kouzel, o která se snažíme v Palu. Nesou jedno poselství, a tím je "sdílet" zážitek z nich se svými blízkými, "sdílet" myšlenku udržitelnosti a soucitného života.

Pro objednávky dortů: www.sharesweetbar.cz

Součástí prostorů je též yoga studio: www.shareyoga.cz

A883AEC3-570A-4E5F-8301-D01580659214_edited.jpg

STATEK RADOSTI

Jelikož je nám Statek Radosti velice blízký, snažíme se pro něj pořádat benefiční akce a pomáhat prodejem benefičních materiálů. Pro aktuální akce sledujte naše sociální sítě nebo stránky www.statekradosti.cz

PB-214-04.JPG