top of page
821PB_44.jpg

O nás

Když jsme vstupovali do projektu PALO VERDE v lednu 2020, netušili jsme, jak moc nás práce v gastru pohltí a nadchne. Bistro začínalo jako kavárna s omezenou nabídkou dezertů a kávy. Covid nás ovšem donutil se ve velmi krátkém časovém horizontu posunout dál. Spojili jsme síly a utvořili tak první nabídku domácí plněné pasty, vyráběli jsme domácí croissanty nebo pekli dorty a koláče. Díky ohlasu lidí a jejich podpoře jsme byli schopni pokračovat v naší cestě za veganským podnikem i po znovuotevření restaurací. Naším hlavním cílem a motivací po celou dobu je ukázovat rozmanitost rostlinné stravy a nabízet kvalitní jídla, která zachutnají všem lidem bez ohledu na to, zda tuto stravu cíleně vyhledávají, či nikoli. Věříme, že rostlinná strava je správným krokem pro naše zdraví, planetu i duši.

Tým Palo Verde

821PB_35
821PB_27
821PB_40
821PB_13
821PB_46
821PB_01
821PB_16

DALŠÍ NAŠE PROJETY

PB-214-75.jpg

Jelikož jsou prostory Palo Verde propojeny s hotelem, rozhodli jsme se po vzájemné domluvě najít cestu, jak otevřít první veganský hotel v Praze. Nezapomínáme tak ani na veganskou kosmetiku a udržitelnější čisticí prostředky.

8P9A6590 (1).JPG

Je prostor, nejen pro jógu, který je součástí SHARE SWEET BARU. Přes týden si mužete přijít zapraktikovat na některou našich lekcí a o víkendu můžete navštívit dlouhou lekci jógy, či workshop s brunchem.

PB-214-25_edited.jpg

Nabízíme tradiční česká jídla, koláče, buchty, kremeš nebo točené pivo.

Vše rostlinného původu.

8P9A2341.JPG

Je výsledkem cukrářských kouzel, o která se snažíme v Palu. Nesou jedno poselství, a tím je "sdílet" zážitek z nich se svými blízkými, "sdílet" myšlenku udržitelnosti a soucitného života.

LOVE

bottom of page